Vítejte u nás

Společnost BERNADETTE a.s., partner pro Vaší stavbu.

Pro Vás stavitele a obchodní partnery nabízíme moderní, staviteli v Česku ověřené a kvalitní stavební systémy a výrobky renomovaných výrobců, kde kvalita, tradice a inovace jsou stále duší a motorem jejich práce.

V oblasti keramického zdiva dodáváme tradiční pálené cihly Pichler Aschach. Abychom Vaše přání při stavbě rodinného domku z pálených cihel naplnili do posledního detailu, dodáváme současně i keramické stropy a překlady ověřeného systému SENFTENBACHER.

Nově jsme navázali spolupráci s německou rodinnou cihelnou Leipfinger Bader, která pro české zákazníky představuje tradiční cihly s integrovanou minerální izolací.

Pokud dáváte přednost jiným materiálům, i v této oblasti máme pro Vás řešení, a to přesné pórobetonové tvárnice  a tvárnice pro příčky Greisel.

A když komín, tak nabízíme rakouské tradiční a osvědčené komínové systémy ROHR Kamin jak se zadním odvětráním pro připojení běžných spotřebičů na pevná, kapalná i plynná paliva, tak moderní komínové systémy UNIVERSAL pro připojení kondenzačních a nízkoteplotních spotřebičů.

Zakoupený materiál je třeba odvézt a k tomu jsou určeni vaši noví pomocníci k domovu, a to přívěsné vozíky. Spolupracujeme s německým partnerem Wörmann a nově s bavorským výrobcem STEDELE.

 

Partneři

Pichler Aschach

Pichler logo

Pichler logo

Pálené cihly
s tradicí pro budoucí generace.

Rohr Kamin

Rohr-Kamin logo

Rohr-Kamin logo

Komínové systémy
Komíny pro bezpečné teplo Vašeho domova.

Greisel

Greiser logo

Greiser logo

Pórobetonový stavební systém.
Zdící systém pro snadnou rekonstrukci či výstavbu.

Wörmann vozíky

Wormann logo

Wormann logo

Vozíky za auto
Za nákupem s naším vozíkem.

LEIPFINGER BADER

LEIPFINGER BADER logo

LEIPFINGER BADER logo

Cihly CORISO
Tradice a inovace nás spojují.